10 kūno kalbos ženklų, rodančių, kad vyras jumis susižavėjęs

Kaip sugriebti laimę, kai ji yra šalia, kaip neleisti jai praeiti pro šalį nepastebėtai? Neretai vyrai būna pernelyg drovūs ir bijantys nesėkmės, kad atvirai parodytų moteriai savo susižavėjimą. Tačiau yra ne vienas būdas įsitikinti, ar vyras su tavim iš tikųjų flirtuoja, rašo womanitely.com. Nors suprasti kūno kalbą kartais sudėtinga, pradėti sunku nėra. Šiame straipsnyje – 10 būdų, kuriais vyrai pasąmoningai parodo, kad yra susižavėję.

Visi žmonės flirtuodami žiūri į akis.<br>123rf nuotr.
Visi žmonės flirtuodami žiūri į akis.<br>123rf nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

lrytas.lt

Oct 30, 2014, 9:14 AM, atnaujinta Jan 24, 2018, 4:43 AM

1. Maloni šypsena

Maloni šypsena - geras ženklas. Ji paprastai rodo, kad vyras tavim susidomėjęs. Jei matai, kad jis tau šypsosi, tikriausiai jam patinki, ir jis norėtų prie tavęs prieiti. Gali būti, kad vaikinas drovus, tačiau nieko gėdingo prie jo prieiti pirmai - aišku, jei jis tau atrodo žavus. Tiesiog šypsokis, pradėk pokalį su juo ir nevaidink nepasiekiamos.

2. Paraudimas

Nors su droviais vaikinais flirtuoti sunku, tai nereiškia, kad jų reikėtų vengti. Jei pastebi, kad vyras šalia tavęs būdamas raudonuoja, gali būti tikra - jis mėgina su tavim flirtuoti. Parausta ne tik drovieji - bet kuris vaikinas gali parausti pamatęs gražią merginą. To neįmanoma kontroliuoti, todėl pastebėjus nuraudusius skruostus gali būti tikra - tu jam patinki.

3. Akių kontaktas

Į jį irgi verta atkreipti dėmesį. Akių kontaktas - svarbi bendravimo dalis, mes jį stengiamės naudoti kuo dažniau. Gali suprasti vyro jausmus tau stėbėdama, ar jis su tavim ilgai palaiko akių kontaktą. Jei vaikinas tai daro ilgiau nei kiti žmonės, tai gali reikšti, kad jis tavimi domisi. Visi žmonės flirtuodami žiūri į akis. Trumpas vaikino žvilgtelėjimas į tavo akis irgi gali reikšti, kad jis flirtuoja - tik yra truputį drovus.

4. Veidrodinis atspindys

Vyrai kartais tarsi veidrodis atspindi moters judesius patys to nesuvokdami. Tai - dar vienas ženklas, rodantis, kad jis su tavim flirtuoja. Jis gali atkartoti tavo mirksėjimo dažnį ar kalbos manierą. Pavyzdžiui, vyras gali juoktis, kai juokiesi tu. Natūralu būti tarsi veidrodiniu atspindžiu žmogui, kurį myli. Dauguma tinklalapių pataria vaikinams taip daryti flirtuojant.

5. Rankos ant šlaunų

Jei jis stovi laikydamas rankas ant šlaunų ar nykščius diržo kilpose, gali būti, kad jis tavimi susidomėjęs. Vyras taip elgdamasis stengiasi pasirodyti savim pasitikintis. Nors kai kurioms moterims tai nepatinka, jie kartais taip flirtuoja.

6. Prisilietimas

Tau patinkančio vaikino prisilietimas reiškia tik viena - kad jam patinki. Visgi dauguma merginų ignoruoja atsitiktinius prisilietimus. Jis taip gali mėginti pritraukti tavo dėmesį ir rasti dingstį tolesniam pokalbiui.

7. Pakreipta galva

Tai, kaip vyras pakreipia galvą, irgi gali parodyti jo jausmus tau. Jo palinkimas link tavęs - ženklas, jog jis atidžiai klausosi kiekvieno žodžio. Tai reiškia, kad jam pokalbis su tavimi yra labai įdomus.

8. Išsiplėtę vyzdžiai

Akys kartais prieš mūsų valią išduoda tikrąsias mintis. Vyzdžiai išsiplečia tada, kai mus traukia kitas žmogus. Jie susitraukia, jei mums kažkas nepatinka. Jei pastebi, kad vaikino vyzdžiai vis išsiplečia pokalbio metu, žinok, kad tai vienas ženklų, jog tu jam labai patinki.

9. Pakelti antakiai

Vieni įsimylėję vyrai bando pasislėpti nuo akių kontakto, kiti - žiūri į akis šiek tiek pakėlę antakius. Jei pokalbio metu jo akys išsiplėtę, o antakiai pakelti - žinok, kad pašnekovas su tavim flirtuoja.

10. Susijaudinimas

Dauguma moterų šalia joms patinkančio vyro nesielgia ramiai - jos susijaudinę. Tai iš tikrųjų nėra blogai. Jaudulys atsiranda dėl nežinojimo, ar patinki jam ar ne. Vyrai taip irgi elgiasi. Jei matai, kad tavo pašnekovas nėra ramus, prisimink, jog taip yra todėl, kad tu jam patinki, bet jis nelabai drįsta pradėti pokalbį.

Parengė Dorotėja Noreikaitė

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.