Pasirinkite aitvarą: ar praeities traumos veikia jūsų dabartinį gyvenimą? (1)

Šis psichologinis testas leidžia patyrinėti savo praeitį ir jos sąsajas su dabartimi.

Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Jun 22, 2024, 12:06 PM, atnaujinta Jun 22, 2024, 12:07 PM

Įdėmiai apžiūrėkite pavaizduotus aitvarus ir pasirinkite vieną iš jų.

Rezultatai

1

Kitos figūros palieka erdvės vaizduotei, o jūsų pasirinkimas primena kažką tiksliai išpjauto. Iš tiesų tai klasikinis aitvaras, skirtingai nuo kitų, tai vienintelis aitvaras, kuris atrodo taip, kaip mes tipiškai jį įsivaizduojame. Jūs taip pat save matote tokį, koks esate, skaidrų ir tiesų žmogų.

Fiksuoti taškai svarbūs, bet taip pat svarbu žinoti ir naujus taškus, į kuriuos galima susikoncentruoti. Jūs – žmogus, kuris sunkiai keičia savo nuomonę. Tikėtina, kad užaugote draugiškoje šeimoje, kuri veikė „lyg kumštis“, ir šiandien jūs dažnai jaučiatės susisaistę prisirišimais ir varginančiomis pareigomis, kurios neleidžia jums pabėgti.

2

Tai vienintelis aitvaras, kuris nusitaikęs labai aukštai. Savo asmeninėje istorijoje jūs patyrėte didelę evoliuciją: jūs – ryžtingas žmogus, susitaikęs su savo tamsiosiomis pusėmis, net jeigu didžiausio silpnumo akimirkomis jūs negalite nejausti nostalgijos.

Jūsų gyvenimo varomoji jėga – ambicijos arba, veikiau, jūsų noras išpirkti savo kaltę ir susikurti savo erdvę. Jūsų evoliucija jus nutolino nuo jūsų kilmės, ir, be abejo, tai buvo skausmingas pasirinkimas, bet kuo jūs turite labai didžiuotis.

3

Pagrindinė aitvaro struktūra – jo“kūnas“ – simbolizuoja, kaip jūs gyvenate dabartyje, o uodega reiškia praeitį. Jūs užsikrovęs sau didelę ir sunkią naštą, net jei iki galo to nesuvokiate, iš tiesų jūs turite ne tiek ir daug vaikystės prisiminimų. Kai įvyksta kas nors skausmingo, jūs bandote atsiriboti nuo skausmo, net jeigu kartais, net ir nesant jokių ypatingų įvykių, galiausiai puolate į liūdesį.

Tie nedaugelis prisiminimų apie vaikystę labai skausmingi. Ryškios spalvos primena pyktį dėl išgyventos neteisybės, nuoskaudos ir apgailestavimo dėl to, kaip galėjo būti. Jūs – žmogus, pilnas trapumo ir už savo nugaros turintis sudėtingą istoriją, kuri iki šiol trukdo jūsų santykiams.

4

Ketvirtas piešinys yra trečio piešinio išplėtojimas. Jūsų gyvenime įvyko lūžis, kuris jus privertė pereiti evoliuciją. Galbūt jūs sutikote žmogų ar išgyvenote patirtį, kuri jus pakeitė, galbūt tai buvo ir psichoterapijos kelias. Bet kuriuo atveju, kažkas, kad padėjo jums pažvelgti į gyvenimą kitaip.

5

Tai vienintelis aitvaras, skrendantis į kitą pusę. Šis elementas demonstruoja stiprų polinkį į ryžtą. Jūs išpainiosite visus praeities mazgus ir patikėsite savo galimybėmis. Karkasą, žinoma, jūs irgi tempiate, bet turite visas jėgas, įgūdžius ir daug valios, kad su tuo susidorotumėte. Užuot leidę sunkumams jus nugalėti, dabar jūs galite labai sąmoningai su jais susidoroti. Jūs – didysis keršytojas, ir tai padeda. Niekada neabejokite savimi.

6

Jūsų aitvaras – ypatingos geometrinės formos su dviem priešingais poliais. Jūs gyvenate su prieštaringais jausmais, veikiate vadovaudamiesi skirtingais norais. Viena vertus, jūs kažko norite, kita vertus, galiausiai pasielgiate priešingai. Jūsų praeitis jums sutrukdė susidėlioti tvirtus požiūrio taškus. Jūs labai dezorientuoti. Jūs dar nežinote, kokia kryptimi judėti, tiesiog žinote, kad jums norisi išsisukti ir ištraukti save iš sunkių situacijų.

Jūs patiriate audringus jausmus, kurie daro įtaką jūsų veiksmams: darote pasirinkimą, bet iškart galvojate, kad jis gali būti neteisingas. Dėl savo praeities šleifo jūs linkę nepasitikėti žmonėmis, iš dalies dėl baimės ir netikėjimo pergale.

Norėdami komentuoti turite prisijungti.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.