Santuoka su moterų numylėtiniu - aštrių pojūčių mėgėjoms

Gražus. Ne, nebūtinai gražus, bet tiesiog nenumaldomai traukiantis prieiti ir ką nors nereikšminga pasakyti, o gal net atverti širdį. Jį, vos įėjusį pro duris, pastebi visos moterys, nors patalpoje gali būti daugybė kitų žmonių. Jis kažkoks stebuklingai patrauklus, velniokiškai puikus ir nepamirštamas.

Daugiau nuotraukų (1)

VŠĮ Vilniaus psichoterapijos ir psichoanaliozės centras (www.vppc.lt)

Jan 23, 2014, 9:49 AM, atnaujinta Feb 17, 2018, 5:15 AM

Būna tokių vyrų – tarsi medumi pateptų, - prie kurių amžinai sukasi net kelios moterys. Nežinia kokiu būdu, tačiau tie žavuoliai, tarsi užgroję stebuklinga fleita, užburia tiek aukštakulnių, tiek žemakulnių mėgėjas, sijonuotas konservatores bei džinsuotas nutrūktgalves.

Viena pažįstama su tokiu patraukliu vyru susipažino prieš penkerius metus. Ilgai viliojo, stengėsi įtikti, susitikinėjo, mylėjo ir net tapo jo žmona. Ach, pagalvojo ji savo vestuvių dieną, - štai ir nugalėjau visas tas kitas! Deja, vestuvinis žiedas pasirodė per mažas ir per siauras – moterys arba jo nepastebėdavo, arba tobulai apsimesdavo, kad jo nėra. Vyras liko dailiosios lyties atstovių dėmesio centre, nors ir tapo vedusiu vyru. Iš pradžių žmonai buvo lyg ir smagu, kad jos sutuoktinis visų geidžiamas, tačiau vėliau tokia kasdienybė kiek apkarto, - moterų dėmesys vertė susimąstyti apie save, po truputį atsirandančias raukšles, vyrui kylančias pagundas ir tolimesnį gyvenimą.

Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centro psichologės Daivos Balčiūnienės nuomone, jei ištekėjote už vyro – moterų numylėtinio, vadinasi, žinojote, ką renkatės.

Nebent užsižaidusios „nugalėk konkurentę“ žaidimą, naiviai tikėjotės, kad po vestuvių viskas pasikeis. Tačiau šiandien jau yra taip, kaip yra – jūs jo pavydyte, nors jis prisiekinėja, kad jus myli. Jūs pastebite, kad darbe, vakarėlyje, degalinėje ar parduotuvėje jūsų vyras sulaukia išskirtinės moterų reakcijos.

Ką gi jums daryti? Pirmiausia susitarkime, ko nedarysite: netikrinsite jo mobiliojo, neskaitysite jo žinučių, nepasirodysite neperspėjusi jo darbo vietoje tik dėl to, kad įsitikintumėte, jog ant jo darbo stalo „sėdi“ jūsų nuotrauka, o ne seksuali sekretorė, nekelsite audringų ir ašaromis padailintų scenų, negrasinsite, kad jei pamatysite moterį, priėjusią prie jo arčiau, nei per kilometrą, tuoj pat susikrausite daiktus ir išeisite.

Kaltinate vyrą, kad jis provokuoja moterų dėmesį? O kam nėra malonu girdėti priešingos lyties atstovų komplimentus ar jausti dėmesį? Flirtuoti – žmogiška. Esmė ta kiek kas sau leis: jis - sau, jis - joms, jūs - jam, jis - jums. Skamba kaip skaičiuotė, ar ne?

Pabandykim į viską pažiūrėti paprasčiau, - jei susituokėt, vadinasi, esate vyrui išskirtinė, juk dėmesį jis rodė daugeliui, o išsirinko jus. Toliau, - jei santuoka nuoširdi, pasitikėkite vienas kitu. Kaltinimai gimdo gynybą. Vadinasi, jei jūs kaltinsite, tuomet jis ginsis. Nusibos gintis, jis ieškos, kur pasislėpti nuo kaltinimų.

Žinomų vyrų žmonos neretai sako: „Aš susitaikiau, nes jei į viską reaguočiau, išprotėčiau“, - tokia pozicija psichologiškai teisinga, juk visko nesukontroliuosi, o bandydama tai daryti, moteris gali „pamesti“ pati save. Kognityvinė psichologija teigia, kad labai daug ką mūsų gyvenime lemia mintys. Mes esame mūsų veiksmai, nuotaikos, veikla ir mintys. Todėl, jei pakeiti mintis, keičiasi ir visa kita. Jei moteris, tarsi užstrigusi plokštelė galvoja, kad jos vyras šiuo metu flirtuoja, pietauja, ar net miega su kita, bus labai sunku gyventi. Jei jau esi su žmogumi, verta juo pasitikėti. Jei negali pasitikėti, verta pagalvoti, ar reikia su juo būti.

Jei jūsų vyras - visų moterų svajonė, kaina už tai – didesnis sijonuotosios gvardijos dėmesys. Aišku, nuolat gaunant padidintą dėmesio dozę, sunkiau ir atsilaikyti prieš pagundas. Tačiau tai priklauso nuo žmogaus vertybių. Kita vertus, nepamirškime, kad niekas nėra kito nuosavybė.

Neištikimi būna ir „pilki“, rodos, moterų nepastebimi, neflirtuojantys vyrai, o tas, paskui kurį laksto tuntas gražuolių, gali mylėti vieną vienintelę.

Jei jau atsidūrėte šalia tokio žavaus vyro ir norite likti su juo – neleiskite pykčiui prasiveržti grubiausiomis formomis.

Psichologė D. Balčiūnienė teigia, kad bet kokiomis aplinkybėmis laimėsite daugiau, jei išlaikysite savo, kaip moters, orumą. Nepykti – nereiškia nesikalbėti. Tad drąsiai galite atkreipti brangiausiojo dėmesį į tai, kad jums, kaip žmonai, nemalonu, pavyzdžiui, kad jį apspinta svetimos moterys ir jis, plepėdamas su jomis, galbūt neskiria pakankamai dėmesio jums. Einant į vakarėlį galima iš anksto aptarti, kaip bus bendraujama, pavyzdžiui - „pagalvok, kaip aš jaučiuosi, kai tu su visomis šoki, o aš sėdžiu kamputyje“. Jei tokie jūsų žodžiai neranda klausytojo, pasistenkite netapti auka - pati vakarėlyje raskite kažką, kas būtų malonu: pakalbėkite ar pašokite, gal net draugiškai pabendraukite su moterimis,priėjusiomis prie jūsų vyro.

Nesvarbu, ar jūsų vyrą kitos moterys pastebi, ar ne. Ten, kur gyvena pagarba sau ir kitam, tikėtina, kad atsiras vietos ir ištikimybei. O „baidydamos“ prie vyro limpančias moteris, rizikuojate užsidirbti „pavydžios raganos“ etiketę, išbarstysite laiką, kurį galėtumėte skirti maloniems dalykams, pavyzdžiui, pasidarytumėte manikiūrą ar masažą.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.