„Lockheed Martin“ inžinierius prieš mirtį pareiškė: ateiviai yra

B.Bushmanas teigia, kad ateiviai atvyko iš planetos, esančios už 68 šviesmečių. Ji vadinama Kvintumnija.<br>Kadras iš „YouTube“
B.Bushmanas teigia, kad ateiviai atvyko iš planetos, esančios už 68 šviesmečių. Ji vadinama Kvintumnija.<br>Kadras iš „YouTube“
Daugiau nuotraukų (1)

Technologijos.lt

Oct 31, 2014, 3:01 PM, atnaujinta Jan 23, 2018, 10:24 PM

Bendrovėje „Lockheed Martin“ ne vieną dešimtmetį kuriama ir gaminama pažangiausia karinės aviacijos technika. Vienas buvusių jos darbuotojų Boydas Bushmanas prieš savo mirtį internete paskelbė vaizdo medžiagą, kurioje pasakoja apie tai, kad Žemėje ateiviai egzistuoja, jie su mūsų planeta jau užmezgę kontaktą ir kad nežemiškų būtybių buvo ir 51-ajame bendrovės padalinyje.

Kontroversiškame pokalbyje buvęs inžinierius taip pat teigia, kad JAV karinės pramonės inžinieriams jau žinomos antigravitacijos technologijos, tačiau jas nuo visuomenės slepia vyriausybė.

B.Bushmanas mirė šių metų rugpjūčio 7 d. Jis buvo kelių patentuotų išradimų (magnetinio judėjimo priemonė, objektus aptinkantis šviesos spindulys, šiluminis elektros energijos šaltinis, infraraudonųjų spindulių aptikimo sistema) autorius, kuriuos įsigijo bendrovė „Lockheed Martin“, taip pat ilgametis kompanijos mokslinis darbuotojas, nors šis teiginys diskutuotinas.

Vaizdo medžiagoje B.Bushmanas pasakoja, kad JAV yra asmenų, kurie ateiviams dirba 24 val. per parą. Jis teigia, kad ateiviai atvyko iš planetos, esančios už 68 šviesmečių. Ji vadinama Kvintumnija. Ateiviai neva turį technologijų, kuriomis jie savo planetą iš Žemės pasiekia per 45 min.

„Yra dvi ateivių grupės, – pasakoja B.Bushmanas. – Jie skirsto juos į dvi grupes, tarsi galvijų ūkiuose. Viena grupė – galvijus saugantys kaubojai, kita – galvijų vagys.“

Be kitų beprotiškai skambančių pareiškimų, B.Bushmanas teigia, kad 51-ojo padalinio teritorijoje yra specialus nusileidimo iš kosmoso portalas. Bazėje gyvenantys ateiviai yra maždaug 1,5 metro ūgio ir iki 230 metų amžiaus. Visi jie turi penkiapirštes plaštakas, tačiau pirštai yra maždaug 30 cm ilgesni už mūsų. Pėdos turi taip pat po penkis pirštus, tačiau pėdų pirštai yra plėvėti. Kvintumnijos gyventojai bendrauja telepatiškai (mintimis).

Taip pat B.Bushmanas pasakoja, kad 51-ojo padalinio mokslininkai dirba kartu su kolegomis iš Rusijos ir Kinijos – visi jie kartu tobulina antigravitacinę technologiją.

Savaime suprantama, neseniai mirusio žmogaus pareiškimai buvo sutikti labai kritiškai ir netgi priešiškai – visus šiuos teiginius skeptiškai traktuoja net ir NSO besidominti bendruomenė.

„Kai kurie mūsų bendruomenės nariai pastebėjo, kad ateivis B.Bushmano nuotraukoje atrodo pernelyg panašus į kaukes, šalies prekybos centruose pardavinėtas prieš kelerius metus, – pasakoja NSO ekspertu prisistatantis Nigelas Watsonas. – B.Bushmanas kliedi ar sako tiesą? Aišku tik tai, kad jis absoliučiai tiki tuo, ką sako.“

„Dar 2008 m. jis buvo tikrinamas melo detektoriumi, – tęsia N.Watsonas. – Testo metu jis pareiškė dirbęs antigravitacinių technologijų projekto grupėje, matęs ateivių technologijas ir net susipažinęs su jais bei vieną jų nufotografavęs. Jo teigimu, iš viso jis apžiūrėjo 8 tipų erdvėlaivius. Taip pat B.Bushmanas pasakojo sulaukęs grasinimų susidoroti, o saugumo darbuotojai mėgino jį kompromituoti ir diskredituoti, mėgino užkirsti kelią jo viešiems pareiškimams.“

„Kaip ir daugelyje su NSO susijusių istorijų, B.Bushmano atvejis yra keistas ir mįslingas, – situaciją komentavo anomalijomis besidomintiems žmonėms skirto tinklalapio „Open Minds“ atstovas Alejandro Rojas. – Visą šią istoriją laisvai galima pavadinti senyvo žmogaus kliedesiais. Vienintelis dalykas, skatinantis neskubėti to daryti, yra B.Bushmano praeitis. Kodėl aukšto lygio mokslininkas pradėtų viešai riesti tokias beprotiškas istorijas?“

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.