Skaityk. Vatikano radijas paskelbė tikrąjį naujų metų horoskopą

Kiekvienų naujų metų pradžioje visad tas pats: televizija, žurnalai, radijas mus apipila astrologų prognozėmis ir spėjimais. Kadangi vienintelė tikroji pranašystė slypi Biblijoje, kunigas Antonio Feghali, internetinio leidinio „Aleteia“ autorius, parengė štai tokią Šventojo Rašto prognozę naujai išaušusiems metams.

Pirmąją šių metų dieną Popiežius Pranciškus atidarė Romos Didžiosios Švč. M. Marijos bazilikos šventąsias duris, kurios liks atviros per visus Šventuosius Gailestingumo metus, kurie švenčiami iki lapkričio 20-osios.<br>Skanpix/AFP nuotr.
Pirmąją šių metų dieną Popiežius Pranciškus atidarė Romos Didžiosios Švč. M. Marijos bazilikos šventąsias duris, kurios liks atviros per visus Šventuosius Gailestingumo metus, kurie švenčiami iki lapkričio 20-osios.<br>Skanpix/AFP nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Jan 3, 2016, 12:51 PM, atnaujinta Jun 12, 2017, 12:42 AM

Biblijos prognozės 2016-iesiems. Meilė, sveikata, kelionės... ką mums sako Šventasis Raštas?

Jei esate gimę tarp sausio 1 ir gruodžio 31 dienos, jus veikia „išganingoji Dievo malonė pasirodžiusi visiems žmonėms“ (plg. Tit 2, 11).

Laimė: Aušrinė yra Jėzus Kristus, nes „dėl širdingiausio mūsų Dievo gailestingumo mus aplankė šviesa iš aukštybių“ (Lk 1, 78).

Meilė: Jūsų laimė slypi Dievo meilėje: esate mylimi Dievo ir mylite jį, nes „nei aukštumos, nei gelmės, nei jokie kiti kūriniai negalės mūsų atskirti nuo Dievo meilės, kuri yra mūsų Viešpatyje Kristuje Jėzuje“ (Rom 8, 39).

Atostogos: „Viešpats saugos tave išeinantį ir grįžtantį ir dabar, ir amžinai“ (Ps 121, 8).

Sveikata: „Štai tikras žodis: Jei mes su juo numirėme, su juo ir gyvensime“ (2 Tim 2, 11). „Niekuo perdaug nesirūpinkite, bet visuose reikaluose malda ir prašymu su padėka jūsų troškimai tesidaro žinomi Dievui“ (Fil 4, 6).

Pinigai: „O mano Dievas iš savo turtų gausos Kristuje Jėzuje šlovingai patenkins visas jūsų reikmes“ (Fil 4, 19). „Suprantama, aš visai nemanau skųstis stoka, nes išmokau būti patenkintas savo būkle“. (Fil 4, 11)

Įvykiai: „Girdėsite apie karus ir karų gandus. Žiūrėkite, kad neišsigąstumėte, nes reikia, kad visa tai įvyktų“ (Mt 24, 6). „Ir bus paskelbta ši karalystės Evangelija visame pasaulyje paliudyti visoms tautoms. Ir tada ateis galas“ (Mt 24, 14).

Netikėtumai: „Be to, žinome, kad viskas išeina į gera mylintiems Dievą, būtent jo valia pašauktiesiems“ (Rom 8, 28). „Tai ką dėl viso šito pasakysime? Jei Dievas už mus, tai kas gi prieš mus?!“ (Rom 8, 31).

Šių pamokymų neveikia jokios fazės. Vadovaukitės jais, kiekvienoje vietoje, visose situacijose.

Eikite ir gyvenkite ramybėje, lydimi Viešpaties džiaugsmo!

Vatikano radijas (lt.radiovaticana.va/)

Norėdami komentuoti turite prisijungti.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.