Kviečia visus sujungti širdis maldos ir paramos akcijoje „Šviesos žemėlapis“

Šiandien visas pasaulis sustojome kryžkelėje, kurioje turime apmąstyti ir, galbūt, netgi pakeisti ėjimo kryptį vardan sveikatos, gyvenimo, būties, kasdienybės, vardan tikrumo.

Šiluvos šventovė.<br> Organizatorių nuotr.
Šiluvos šventovė.<br> Organizatorių nuotr.
 Akcijos plakatas.<br> Organizatorių nuotr.
 Akcijos plakatas.<br> Organizatorių nuotr.
Daugiau nuotraukų (2)

Šiluvos šventovės informacija

Apr 5, 2020, 6:31 PM

Lankydamasis Lietuvoje popiežius Pranciškus yra kalbėjęs apie tikrąjį grožį, ne tą, stovint priešais veidrodį: „Bet gražus gyvenimas su kitais – šeimoje, su draugais, kovojant kartu su tauta.“

Būtent dabar, kuomet kiekvienas, atrodo, tapome savo paties kasdienybės įkaitais, mes susivienijame bendroje ir neįprastoje kovoje, galime vėl atrasti vienybės, stiprybės, šviesos prasmę.

Balandžio 2-ąją dieną buvo minima 15 metų, kai popiežius šv. Jonas Paulius II gimė Dangui. Šv. Jonas Paulius II neabejotinai buvo spindinti ir svarbi asmenybė ne tik pasauliui, bet ir Lietuvai ir ypač Šiluvai.

Tad nuo šios dienos Šiluvos šventovė ir Šiluvos parapija, Kauno arkivyskupija, Raseinių rajono savivaldybė, VšĮ „Atrask Raseinius“ bei Lietuvos Caritas kviečia jungtis į akciją ir įžiebti šviesą mus gaubiančioje tamsoje.

Šiluvos šventovė, kurioje Švč. Mergelė Marija tituluojama „Ligonių Sveikata“, kviečia sujungti širdis maldos ir paramos akcijoje „Šviesos žemėlapis“. Akcijos tikslas – padėti žmonėms kuo gausiau įsitraukti į užtarimo maldą už koronaviruso pandemijos paliestuosius ir sudaryti galimybę juos paremti savo auka.

Šiuo būdu tikimasi skleisti viltį, jog užsikrėtimų ir mirčių statistiką kartu mes galime atsverti maldos, palaikymo, vienybės ir šviesos statistika.

Dabar kviečiame kasdien vienytis į Rožinio maldą ir taip simboliškai uždegti švieselę žemėlapyje adresu https://siluva.lt/sviesos-zemelapis/.

Kita galimybė – prisidėti savo pinigine auka ir taip pagelbėti labiausiai pandemijos paliestiems žmonėms, kuriais rūpinasi organizacija Lietuvos Caritas.

Balandžio 13-ąją, antrąją šv. Velykų dieną, paskirtasis Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas, atidėjęs savo ingreso iškilmę Kauno arkikatedroje, šią dieną Šiluvoje melsis prašydamas Mergelės Marijos, Ligonių Sveikatos, užtarimo sergantiems ir medicinos darbuotojams, patikėdamas Dievo gailestingumui mirusiuosius (12 val. pamaldos bus transliuojamos Šiluvos šventovės socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje).

Kviečiame visus virtualiai susiburti ir įžiebti vilties žvakutes

Uždekime širdis lūkesčiais, tikėkime, jog mūsų viltis tvirta, nes mes būdami kentėjimų draugais tapsime ir paguodos bičiuliais. Suprantame, jog drauge mes nepakeisime viruso, tačiau drauge mes tapsime ramsčiu vienas kitam ir atrasime kelią iš koronaviruso žemėlapio tamsos į vilties šviesą.

Šiluvos šventovės informacija.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.