Prezidentė pasveikino Lietuvos ugniagesius

Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Ugniagesiai varžybose pasirodė puikiai.<br>LR Prezidento kanceliarijos nuotraukos

ELTA ir lrytas.lt inf.

2015-08-18 15:01, atnaujinta 2017-10-20 02:14

Rugpjūčio pradžioje Lenkijoje vykusiame Europos čempionate varžėsi daugiau kaip 240 dalyvių. Stipriausiu Senojo žemyno ugniagesiu tapo Laurynas Urbonavičius. Laimėjęs aukso medalį, jis iškovojo teisę dalyvauti Pasaulio ugniagesių čempionate. Lietuvai šiame čempionate bus atstovaujama pirmą kartą.

Komandinėje estafetėje Lietuvos ugniagesiai užėmė trečią vietą ir laimėjo bronzos medalius. Pagrindinės čempionato rungtys – lipimas į bokštą, svorio stūmimas kūju, slalomas, vandens tiekimas ir nukentėjusiojo pernešimas.