Vyriausybė skyrė pusę milijono eurų gaisro Radviliškyje padariniams šalinti

2016 m. lapkričio 23 d. 12:47
Gaisro žala gamtai dar vertinama.
Daugiau nuotraukų (1)
Trečiadienį Vyriausybės priimtame nutarime nurodoma, kad lėšos skiriamos ekstremaliosios situacijos, paskelbtos dėl gaisro medienos granulių gamybos įmonėje „Gairelita“, likvidavimo ir padarinių šalinimo išlaidoms bei susidariusiems nuostoliams iš dalies padengti.
Gaisras granulių gamyklos „Gairelita“ teritorijoje kilo spalio pradžioje ir buvo gesinamas ne vieną dieną.
Gaisro žala gamtai dar vertinama.
Aplinkosaugininkų atliekami vandens tyrimai rodo, kad padėtis aplinkiniuose vandens telkiniuose gerėja. Praėjusią savaitę aplinkos ministerija pranešė, kad jau normaliai veikia Radviliškio nuotekų valymo įrenginiai – jų darbas buvo sutrikdytas dėl gaisro gesinimo medžiagomis užterštų nuotekų.
Šiaulių apylinkės prokuratūra dėl gaisro yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą.
GaisrasRadviliškisVyriausybė
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.