S. Skvernelis: kai kurie ministrai nebenori tęsti savo darbo

2019 m. liepos 9 d. 10:21
Papildyta
Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad Vyriausybėje yra ministrų, kurie nebenori tęsti savo darbo. Anot jo, priežastys tam yra įvairios.
Daugiau nuotraukų (9)
Antradienį po valstiečių frakcijos posėdžio premjeras tikino, kad su ministrais kalbasi bent du kartus per savaitę ir žino, kad kai kurie ministrai nebenori eiti savo pareigų.
„Ministrai puikiai žino – tai yra politika, politiniai susitarimai ir nieko asmeniško. Yra ministrų, kurie galvoja nebetęsti savo darbo dėl įvairiausių priežasčių – gal sunku, gal kitus iššūkius nori priimti.
Aš visą laiką stengiuosi išsaugoti tuos žmones, kurie, man galva, gali toliau sėkmingai dirbti, bet tai yra jų apsisprendimas“, – aiškino S.Skvernelis.
Jis nedetalizavo, kurie ministrai galvoja apie pasitraukimą.
„Aš manau, kad negali būti (įtikinėjimų pasilikti, – red.). Pirmiausia, pats žmogus turi norėti, ieškoti argumentų, kodėl jis turėtų pasilikti, ieškoti tų motyvų, kurie galbūt lemia, kodėl norėtų galbūt nepasilikti.
Bet ministrai, kurie priims tokį sprendimą, turbūt patys paaiškins“, – žurnalistams teigė S.Skvernelis.
Saulius Skvernelis.<br>J.Stacevičiaus nuotr. Daugiau nuotraukų (9)
Saulius Skvernelis.
J.Stacevičiaus nuotr.
Pasidalijo ministrų portfelius
Praėjusią savaitę sutartį dėl valdančiosios daugumos pasirašė valstiečiai, „socialdarbiečiai“, „tvarkiečiai“ ir Lenkų rinkimų akcija. Ši koalicija turi 76 balsus Seime. Koaliciją sudarančios keturios partijos pasidalijo ir ministerijomis.
„Socialdarbiečiai“ valdys Užsienio reikalų ir Žemės ūkio ministerijas, Lietuvos lenkų rinkimų akcija gavo susisiekimo ir vidaus reikalų ministrų portfelius, o „tvarkiečiai“ deleguos krašto apsaugos ministrą.
„Tvarkiečių“ lyderis, Seimo vicepirmininkas R.Žemaitaitis antradienį akcentavo, kad vadovauti Krašto apsaugos ministerijai pateikė dvi kandidatūras, tačiau nesutiko atskleisti, ar pats sieks ministro portfelio.
Kalbėdamas apie kitą kandidatūrą, jis nurodė, kad tai – diplomatas.
Praėjusią savaitę sutartį dėl valdančiosios daugumos pasirašė valstiečiai, „socialdarbiečiai“, „tvarkiečiai“ ir Lenkų rinkimų akcija.<br>T.Bauro nuotr. Daugiau nuotraukų (9)
Praėjusią savaitę sutartį dėl valdančiosios daugumos pasirašė valstiečiai, „socialdarbiečiai“, „tvarkiečiai“ ir Lenkų rinkimų akcija.
T.Bauro nuotr.
Paskelbs apsisprendimą
Antradienį premjeras S.Skvernelis Vyriausybėje turėtų paskelbti savo apsisprendimą, ar toliau liks ministru pirmininku.
S.Skvernelis žadėjo atsistatydinti iš pareigų po liepos 12-osios, jeigu pralaimės prezidento rinkimus. Premjeras juose liko trečias.
Tačiau po rinkimų ministras pirmininkas prisijungė prie derybų dėl valdančiosios daugumos ir teigė, kad įvairūs argumentai jį skatina likti pareigose.

Karčių žodžių valstiečiams negailėjęs S. Skvernelis davė svarbų patarimą

Saulius Skvernelisderybos^Instant
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.