„Lietuvos ryto“ skaitytojams – naujas žurnalas

„Lietuvos rytas“ 2021 metus pasitinka su nauju savaitiniu žurnalu „Savaitgalis“. Nuo sausio skaitytojai jį kartu su dienraščiu gaus kiekvieną šeštadienį.

„Lietuvos rytas“ 2021 metus pasitinka su nauju savaitiniu žurnalu „Savaitgalis“. Nuo sausio skaitytojai jį kartu su dienraščiu gaus kiekvieną šeštadienį.
„Lietuvos rytas“ 2021 metus pasitinka su nauju savaitiniu žurnalu „Savaitgalis“. Nuo sausio skaitytojai jį kartu su dienraščiu gaus kiekvieną šeštadienį.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Jan 1, 2021, 12:47 PM

Naujasis leidinys „Savaitgalis“ sujungs nuo 1994-ųjų leidžiamus ir didelę skaitytojų auditoriją turinčius savaitinius žurnalus „TV antena“ ir „Gyvenimo būdas“.

Apie 100 puslapių moderniame, puikios poligrafinės kokybės gyvenimo būdo žurnale atsispindės žmonių istorijos, garsenybių gyvenimo užkulisiai, pramogų pasaulio žvaigždžių keliai ir klystkeliai.

„Jungdamas žurnalų „Gyvenimo būdas“ ir „TV antena“ senas tradicijas savaitinis leidinys „Savaitgalis“ bus naujoviškas tiek išvaizda, tiek turiniu. Įdomūs tekstai, šiuolaikiški šriftai, modernūs maketai, kokybiškos nuotraukos – taip atrodys naujas „Lietuvos ryto“ gyvenimo būdo žurnalas“, – sakė „Savaitgalio“ redaktorė Audra Telksnienė.

Tradicines rubrikas apie sveikatą, likimus, maistą, interjerą, astrologiją ir daugelį kitų papildys ir naujos, tapsiančios drąsių idėjų kelrodžiu.

Šeštadieniais 50 tūkst. tiražu pasirodysiančio „Savaitgalio“ skaitytojai į naują gyvenimą ners kartu su patyrusia žurnalistų komanda.

Kokį savo skaitytoją įsivaizduoja žurnalo „Savaitgalis“ kūrėjai? Jaunuolius – nes jie „Savaitgalyje“ ras rašinių, įkvepiančių siekti karjeros ir sportinių aukštumų, mokytis ir keliauti.

Jaunas poras – nes jie „Savaitgalyje“ ras pamokančių istorijų, kaip mylėti ir būti mylimam, kaip kurti savo namus ir auginti vaikus.

Vidurinės kartos atstovus – nes jie „Savaitgalyje“ ras pasakojimų apie savo bendraamžių ar net savo pačių pasiekimus, jau susikurtą gerovę, automobilius, pomėgius ir, neslėpsime, net klaidas, iš kurių visi gali pasimokyti.

Brandaus amžiaus žmones – nes jie „Savaitgalyje“ galės paskaityti ne tik apie savo, bet ir kitų patirtį, vaikų ir anūkų istorijas, medikų patarimus ir ras netgi du kryžiažodžius smegenims lavinti ir tokiu būdu atitolinti senatvę.

„Taigi „Savaitgalio“ skaitytojai bus visa šeima“, – įsitikinusi naujo leidinio redaktorė A.Telksnienė.

„Savaitgalis“ bus spausdinamas „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupei priklausančioje spaustuvėje Skaidiškėse (Vilniaus r.). Į ją nuo 2021-ųjų perkeliamas ir dienraščio „Lietuvos rytas“ spausdinimas. Nuo šiol „Lietuvos rytas“ bus spausdinamas žurnaline spaudos mašina, todėl kokybe bus panašesnis ne į laikraštį, o į žurnalą.

Antrąją spaustuvę Vievyje „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupė šių metų gruodį pardavė siekdama optimizuoti įmonės veiklą.

„Vievyje 2008 metais atidarytoje modernioje ir ypač didelių pajėgumų įmonėje anksčiau buvo spausdinami įvairūs Lietuvos, taip pat užsienio laikraščiai.

Tačiau mažėjant tiražams teko sutrumpinti spaustuvės darbo laiką iki trijų dienų per savaitę, gamybos pajėgumai buvo nepanaudojami. Juolab kad daug kitų Lietuvos laikraščių pasirinko spausdintis Lenkijoje“, – sakė „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės generalinio direktoriaus pavaduotojas Paulius Vižinis. 

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.