Per popiežiaus Pranciškaus laidotuves Lietuvoje bus paskelbtas gedulas

2025 m. balandžio 23 d. 13:33
Siekdama pagerbti mirusio popiežiaus Pranciškaus atminimą, Lietuvos Vyriausybė šalyje nutarė paskelbti vienos dienos gedulą.
Daugiau nuotraukų (5)
Gedulas bus skelbiamas šeštadienį, Romoje vykstant atsisveikinimo iškilmėms su popiežiumi.
Kaip trečiadienį vykusiame posėdyje nusprendė Ministrų kabinetas, šią dieną nuo 7 iki 22 valandos valstybės ir savivaldybių institucijos bei įstaigos, taip pat gyvenamieji namai turės iškelti Lietuvos valstybinę vėliavą su gedulo ženklu.
ELTA primena, kad pirmadienio rytą, antrąją šv. Velykų dieną, mirė 88-erių popiežius Pranciškus.

Eilės tikinčiųjų laukia atsisveikinimo su popiežiumi Pranciškumi: „Jis – tarsi šeimos narys“

Katalikų Bažnyčia neteko vadovo praėjus vos parai po jo pasirodymo Šventojo Petro aikštėje Vatikane ir kreipimosi į pasaulio tikinčiuosius.
Popiežius Pranciškus šiemet sunkiai ir ilgai sirgo plaučių uždegimu. Iš ligoninės jis buvo paleistas kovo 23-ąją, po 38 dienas trukusio gydymo.
Skelbiama, kad pontifikas mirė nuo insulto ir širdies darbo sutrikimo.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.