Alytuje – jautrus žmonių gestas dėl nužudytos 24-erių merginos: tarp žvakučių – ir simbolis

2025 m. gruodžio 8 d. 15:38
Lrytas.lt
Po visą Lietuvą sukrėtusios dviejų merginų žmogžudystės Kaune aiškėja vis daugiau detalių apie žiaurų nusikaltimą, kuriuo įtariamas Benas Mikutavičius.
Daugiau nuotraukų (23)
Pirmadienį portalas Lrytas išsiaiškino, kad slapstydamasis nuo policijos ir jo ieškojusių pilietiškų kauniečių B.Matkevičius turėjo planą pasislėpti viename iš Kauno miškų.
Pirmadienį apie nusikaltimą prakalbo ir Lietuvos policijos generalinis komisaras Arūnas Paulauskas. Kalbėdamas LRT radijui jis sakė, kad nebus apsieita be psichiatrinių ekspertizių.
„Tai tikrai išskirtinis atvejis, didžiulė tragedija, kuomet buvo nužudytos dvi jaunos moterys“, – sakė A.Paulauskas.
Portalas alytusplius.lt pirmadienį paskelbė ir vienos iš nužudytųjų 24-erių alytiškės tėvų kreipimąsi į visuomenę.
Jie pasidalino ir informacija, kur ir kada bus atsisveikinama su mergina.
Paskelbus šią informaciją Alytuje prie atsisveikinimo namų „Skausmo užvėja“ žmonės ėmė nešti žvakeles.
Šalia jų buvo padėtas ir žaislinis meškutis. Kaip skelbė alytusplius.lt, tai – tylus bendruomenės solidarumo ir užuojautos simbolis.
Apie šeimos kreipimąsi skaitykite čia.
KaunasnužudymasAlytus
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.