Būtent šis politikas pastaruoju metu garsiau kalba apie koaliciją užklupusias bėdas.
Visgi R.Baranovas į E.Jakilaičio žodžius sureagavo kritiškai – pabrėžė, kad jokių kitų frakcijų kurti neplanuoja ir „revoliucinės veiklos nevykdo“.
„Šiandien LRT buvo diskutuojama apie tariamas mano veiklas partijoje. Jokių naujų frakcijų kurti neplanuoju ir revoliucinės veiklos nevykdau.
Lyderių partijoje pasigendantis R. Duchnevičius tikisi vieno: būtent čia turi būti galios centras
Šiaip visi kas nori sužinot ką veikiu gali tiesiog manęs paklausti ir aš visiems žurnalistams gandus prasklaidysiu arba patvirtinsiu.
Po Naujųjų metų daviau interviu Benui Brunalui, kuriame išsakiau mintis apie partijos veiklą. Tuomet iškėliau dvi alternatyvas. Kaip normalioje demokratinėje partijoje norėjau pradėti diskusiją – ir tai įvyko“, – feisbuke rašė R.Baranovas.
Susiję straipsniai
Pasak Seimo nario, nė vienas partijos narys už išreikštą nuomonę jam nedavė pylos.
„Ypač vadovybė, pirmininkas ar premjerė. Per visus metus partijoje apskritai nemačiau tokių dalykų. Net ir tame interviu pasakiau, kad elgsimės taip, kaip apsispręs partija.
Tačiau demokratinė kultūra ne visada visiems persiskaito Linksmiausia tai, kad laidoje buvo pasakyta, jog dėl partijos vairo kovos turbūt artimiausias man žmogus partijoje – Robertas Duchnevič (esu tikras, kad jis apie tai nieko negirdėjo), o aš tuo metu išeisiu ir kursiu naujas frakcijas.
Gaunasi toks „kvadratinis apskritimas“, kuris puikiai parodo, kiek pagrįstos yra šios kalbos“, – nurodė R.Baranovas.



