Naujai sudarytai koalicijai į premjerus deleguojant Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininką Mindaugą Sinkevičių, antradienį atsistatydino Ingos Ruginienės vadovaujama Vyriausybė. Antradienio rytą ministrų kabinetas susirinko į posėdį, kuriame buvo priimtas atsistatydinimo nutarimą. Tai – paskutinis dvidešimtosios Vyriausybės posėdis. Lrytas fotografas T. Bauras užfiksavo ministrų ir premjerės emocijas.