„Norėjau padėti moteriai, o išėjo štai kaip“, -
prie Kauno apylinkės teismo salės durų sakė M. Goppenas.
Jis teigė
gydytojo praktika verstis buvo planavęs iki 2012-ųjų, rašo "Kauno diena".
Teismas M.
Goppeną pripažino kaltu dėl neteisėto aborto. Jam skirta 1 metų
laisvės atėmimo bausmė ją atidedant metams. Metus gydytojas negalės
keisti gyvenamosios vietos, išvykti be prižiūrinčios institucijos
leidimo, taip pat turės sumokėti 1300 litų įmoką į nukentėjusių
nuo nusikaltimų asmenų fondą.
Nuteisto mediko teigimu, jis esąs
sukrėstas tokio teismo sprendimo.
Gydytojo teistumo istorija gana
paslaptinga, o pacientės motyvai skambėjo dar mistiškiau. M.
Goppenas žadėjo atskleisti visą istoriją, kai byla pasieks
aukštesnės instancijos teismą.
