Įtemptos gaudynės Vilniuje: pareigūnai bandė sučiupti motociklu skriejantį nepilnametį

Nuo policijos pareigūnų sprukusiam ir sostinės gatvėmis dideliu greičiu skriejusiam nepilnamečiui motociklo „Kawasaki“ vairuotojui dideli nemalonumui – teks atsakyti už šiurkščius Kelių eismo taisyklių pažeidimus.

 Įtemptos gaudynės Vilniuje: pareigūnai bandė sučiupti motociklu skriejantį nepilnametį.<br> Stop kadras/Vilniaus apskrities VPK nuotr./lrytas.lt koliažas.
 Įtemptos gaudynės Vilniuje: pareigūnai bandė sučiupti motociklu skriejantį nepilnametį.<br> Stop kadras/Vilniaus apskrities VPK nuotr./lrytas.lt koliažas.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Jul 26, 2022, 12:22 PM

Kaip praneša Vilniaus apskritie VPK, liepos 25 d. apie 22 val. 50 min. sostinės Pilaitės pr. patruliuojantys Vilniaus apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai pastebėjo motociklą „Kawasaki“, kurio vairuotojas, netikėtai pamatęs policijos pareigūnus, padidino greitį ir spruko Laisvės prospekto link.

Toks motociklininko elgesys pareigūnams sukėlė įtarimų, todėl nuspręsta jį sustabdyti ir patikrinti.

Privažiavus arčiau bėglio ir įjungus mėlynos ir raudonos spalvos švyturėlius bei garso signalą, „Kawasaki“ vairuotojas nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti, dar labiau padidino greitį ir į Pilaitės bei Laisvės prospekto sankryžą įvažiavo degant draudžiamam raudonam šviesoforo signalui.

Motociklininkas dideliu greičiu skriejo Laisvės prospektu, Laisvės prospekto ir Viršuliškių gatvės sankryžą kirto ir į kairę suko degant draudžiamam šviesoforo signalui.

Ties Rygos ir Taikos gatvių sankryža motociklininkas sukėlė pavojų autobuso vairuotojui – kad išvengtų susidūrimo, autobusas buvo privestas staigiai stabdyti bei keisti važiavimo kryptį.

Sukėlęs avarinę situaciją, „Kawasaki“ pasišalino ir nurūko Talino gatvės link, vėliau nusuko į Sūduvių gatvę, o iš jos – į Vakarinė gatvę, kuria važiuodamas pasuko pėsčiųjų tilto, jungiančio šią gatvę su Grigalaukio gatve, link.

Motociklininkas išjungė vairuojamos transporto priemonės šviesas ir tolyn važiavo jau pėsčiųjų tiltu – pavojų sukėlė tuo metu ėjusiai pėsčiajai, kuri, vengdama susidūrimo, prisispaudė prie turėklų.

Kawasaki“ vairuotojas toliau siautėjo Pašilaičiuose – garažų masyvuose, kiemuose ir viename Dociškių gatvės namų kieme sustojo.

Tuomet ir paaiškėjo, kad motociklą „Kawasaki“ vairavo septyniolikmetis, neturintis teisės vairuoti šios kategorijos transporto priemones, be to, motociklas nebuvo apdraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

MotociklasKawasaki“ išvežtas į automobilių saugojimo aikštelę.

Jaunam vairuotojui surašytas administracinių nusižengimų protokolas už transporto priemonės vairavimą neturint teisės vairuoti (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 424 str. 4 d.), pavojingą ir chuliganišką vairavimą, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimą (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 1 d.), kelio ženklų nesilaikymą (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 4 d.), transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimą (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 415 str. 1 d.), nepaklusimą reikalavimui sustabdyti transporto priemonę (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 426 str. 5 d.).

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.