Per žingsnį nuo tragedijos – Trakų rajone vyras rastą revolverį išbandė šaudamas į parduotuvės langą

2025 m. kovo 9 d. 07:33
Lrytas.lt
Šeštadienį Trakų rajone vyras rado revolverį – manydamas, kad ginklas yra žaislinis, juo šovė į parduotuvės langą. Paaiškėjo, kad ginklas yra tikras. Laimingo atsitiktinumo dėka niekas nenukentėjo.
Daugiau nuotraukų (1)
Apie šį įvykį tai buvo pranešta policijai.
Paaiškėjo, kad 8 val. 45 min. Lentvaryje, ant šaligatvio, vyras (gim. 1951 m.) rado daiktą, panašų į šaunamąjį ginklą.
Manydamas, kad ginklas žaislinis, vyras nuėjo į šalia esančią parduotuvę ir šovė vieną kartą į parduotuvės langą.
Per incidenta žmonės nenukentėjo, bet buvo sugadintas lango stiklas.
Įvykio vietoje buvo rastas ir paimtas vyro (gim. 1949 m.) teisėtai laikomas revolveris „SMITH WESSON 360 PD, 357 Magnum“ ir 5 vnt. šovinių.
Ginklo savininkas policijai paaiškino, kad revolverį pametė tą pačią dieną apie 8 val. 30 min. prie parduotuvės pirkdamas gėles.
Dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu pradėtas ikiteisminis tyrimas.
revolverisTrakų rajonasLentvaris
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.