Kaip rašoma Panevėžio apskrities VPK pranešime, pareigūnai atlieka didelės apimties ikiteisminį tyrimą dėl MB „EMbazė“ apgaulingos apskaitos tvarkymo ir joje dirbusių žmonių galimo sukčiavimo.
Šių metų sausio 27 d. Panevėžio apygardos teismo nutartimi MB „EMbazė“ iškelta bankroto byla.
Įmonė užsiėmė elektrinių transporto priemonių ir jų detalių prekyba, remontu, nuoma ir kitomis paslaugomis.
Tyrimo metu gauta duomenų, kad galėjo nukentėti gyventojai, kurie norėjo įsigyti elektrines transporto priemones ir jų detales fizinėje ir elektroninėje erdvėje, bei gyventojai, kurie pristatė savo elektrines transporto priemones ir jų detales remontui, tačiau iki šiol negalėjo jų atgauti.
Taip pat nustatyta, kad su MB „EMbazė“ yra susijusios UAB „Alkoponė“, MB „Paspirtukų gidas“.
Policija kviečia atsiliepti gyventojus nukentėjusius nuo šių įmonių ir su jomis susijusių žmonių, kreipiantis el. p. danguole.knizikeviciene@policija.lt.
