Kaip pranešė Policijos departamentas, kovo 20 d. apie 8 val. 27 min. į Vilniaus apskrities VPK Vilniaus m. 5 PK kreipėsi moteris (gimusi 1960 m.), kuri pareiškė, kad kovo 12 d. apie 11 val. 30 min. Vilniuje, jai būnant namuose, paskambino nepažįstamas vyriškis.
Skambinęs vyras prisistatė „Bitės“ salono darbuotoju ir apgaulės būdu išviliojo 30 000 eurų.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo.
Baudžiamasis kodeksas nurodo, kad tas, kas apgaule savo ar kitų naudai įgijo didelės vertės svetimą turtą ar turtinę teisę, išvengė didelės vertės turtinės prievolės arba ją panaikino, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.
Kauno apskrities VPK praneša, kad sukčiai apmulkino senolę. Kaip rašoma policijos pranešime, kovo 20 d. apie 14 val. 20 min. Kaune, iš moters (gimusi 1933 m.) apgaulės būdu išviliota apie 9 100 eurų.
Įvykis tiriamas.
