Kaip pranešė Policijos departamentas, incidentas įvyko antradienio pavakare, apie 16 val. 20 min., A. Kriščiukaičio gatvėje.
Automobilis „Škoda Fabia“ sukėlė eismo įvykį – įvažiavo į apšvietimo stulpą – ir nuvažiavo.
Policijos pareigūnai sustabdė minėtą automobilį. Paaiškėjo, kad jį vairavo neuniformuota ir neblaivi (2,58 prom.) Kauno teritorinės muitinės vyriausioji inspektorė.
Susiję straipsniai
55 metų pareigūnei įteiktas šaukimas.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus.



