Septintos serijos BMW gaisro kurorte paslaptis: įvykdytas sunkus nusikaltimas

2025 m. lapkričio 19 d. 12:44
Darius Čiužauskas
Aiškėja daugiau populiariausiame šalies kurorte kilusio gaisro aplinkybių. Dešimties metų senumo automobilis užsidegė ne savaime.
Daugiau nuotraukų (1)
„Vakarų ekspresas“ rašė, apie antradienio (lapkričio 18 d.) naktį Palangoje kilusį gaisrą.
Jis įsiplieskė apie 3 val. 24 min. – rytinėje kurorto dalyje esančioje Vasaros gatvėje atvira liepsna degė BMW 730.
Nors ugnis užgesinta greičiau nei per pusvalandį, iš 2015 metais pagaminto BMW mažai kas liko – išdegė variklio skyrius, prietaisų skydelis, termiškai paveiktas mašinos salonas.
Per gaisrą nukentėjo ne tik BMW, apdegė ir šalia stovėjusi „Toyota Yaris“.
BMW priklauso ne fiziniam, o juridiniam asmeniui.
Šio gaisro priežastį aiškinasi ne tik ugniagesiai.
Darbo ėmėsi ir policininkai – įtariama, kad lengvasis automobilis padegtas.
Klaipėdos apskrities VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu – padegant.
Už šį nusikaltimą gresia ne tik bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, bet ir laisvės atėmimas iki penkerių metų.
padegimassudegė automobilisPalanga
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.