Kaip pranešė Telšių apskrities VPK, gruodžio 3 d. apie 21 val. Telšiuose, Vilniaus g., namo kieme moteris (gimusi 1985 m.), vairuodama automobilį „Kia Ceed“, nesilaikė visų atsargumo priemonių, nepasirinko saugaus atstumo ir atsitrenkė į stovintį automobilį BMW X5.
Iš eismo įvykio vietos moteris pasišalino ir, kaip teigia policija, iki aplinkybių nustatymo vartojo alkoholį.
Vairuotoją sugavus, jai nustatytas 2,20 prom. girtumas.
Susiję straipsniai
Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į areštinę.
Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.



