Pranešimą apie degantį namą Rokantiškių sodų 3-ojoje g. Vilniaus policija sausio 9 d. gavo apie 2 val. 59 min. Buvo pranešta, kad dega vieno aukšto medinis namas, viduje yra žmonių.
Pranešėjas taip pat sakė, kad per vaizdo stebėjimo kameras matė, kad namas buvo padegtas.
Į įvykio vietą buvo nusiųsti ugniagesiai, policijos patuliai ir greitosios pagalbos medikai.
Susiję straipsniai
Atvykus paaiškėjo, kad name gyvenančiai jaunai moteriai (gimusi 2003 m.) kelios valandos prieš gaisrą jau buvo grasinama. Pasak moters, apie 19 val. 10 min. jai išvažiuojant iš kiemo Vilniaus rajone, Skauduliškių kaime, automobilį sustabdė keli vyrai.
Vyriškiai moteriai grasino ir siūlė laukti „fejerverkų“ jos namuose Rokantiškių sodų 3-ojoje g. Po kelių valandų įsiplieskė gaisras.
Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimo.
Baudžiamasis kodeksas nurodo, kad tas, kas terorizavo žmogų grasindamas susprogdinti, padegti ar padaryti kitokią pavojingą gyvybei, sveikatai ar turtui veiką arba sistemingai baugino žmogų naudodamas psichinę prievartą, baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.



