Šiauliuose į avariją pateko neblaivus policijos departamento darbuotojas: prireikė medikų

2026 m. sausio 24 d. 10:17
Penktadienio vakarą Šiauliuose įvyko avarija. Vieną iš susidūrusių automobilių vairavo neblaivus Policijos departamento (PD) darbuotojas.
Daugiau nuotraukų (1)
Kaip praneša PD, incidentas įvyko apie 17.07 val. Šiauliuose, Algirdo Juliaus Greimo ir A. Mickevičiaus gatvių sankryžoje. Įvykio metu susidūrė 1962 m. gimusio neblaivaus (0,72 prom.) PD darbuotojo vairuojamas „Nissan Qashqai“ ir 1994 m. gimusio vyro vairuojamas „Ford Focus“.
Pareigūnų duomenimis, eismo įvykio metu sužalotas automobilio „Ford Focus“ vairuotojas ir kartu važiavusi moteris, gimusi 1965 m. Šie asmenys, suteikus jiems medicininę pagalbą ligoninėje, išleisti gydytis ambulatoriškai.
Pradėta administracinė teisena dėl nežymų sveikatos sutrikdymą ir turto sugadinimą nulėmusio Kelių eismo taisyklių pažeidimo.
Šiauliaineblaivusavarija
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.