Alytaus policija sulaikė du prekyba narkotikais įtariamus vyrus

2026 m. kovo 16 d. 16:19
Alytaus apskrities VPK
Kovo 10 dienos vakarą, apie 20 val., Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai Alytuje, Jazminų g., esančio daugiabučio namo rūsyje sulaikė 26 m. vyrą, kurio krepšio turinys visai nebuvo susijęs su rūsiuose laikomais daiktais.
Daugiau nuotraukų (1)
Vyro krepšyje rasta apie 4,2 kg augalinės kilmės narkotinės medžiagos, vadinamos marihuana ir apie 1,5 kg pavojingos, stiprią priklausomybę sukeliančios medžiagos 3-chlormetkatinono (3-CMC), visuomenėje žinomo „kristalo“ pavadinimu. Konfiskuotų narkotinių medžiagų rinkos vertė gali siekti virš 80 000 eurų.
Policijos pareigūnams vykdant reikiamus procesinius veiksmus, narkotinių medžiagų pėdsakai vedė toliau. Alytaus rajone, esančioje degalinėje, stovėjusiame BMW automobilyje, taip pat rasta apie 10 g, įtariama, narkotinės medžiagos – kokaino.
Toliau tęsiant tyrimą, Kauno mieste buvo sulaikytas dar vienas žmogus – 31 m. amžiaus vyras, siejamas su neteisėta šių narkotinių ir psichotropinių medžiagų apyvarta. Abu sulaikytieji yra žinomi policijos pareigūnams.
Dėl minėtos nusikalstamos veikos vyrams (gim. 1995 m. ir gim. 2000 m.) pareikšti įtarimai pagal dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti.
Alytaus apylinkės teismas jiems skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą: 26 m. alytiškiui vienam mėnesiui, o 31 m. Varėnos gyventojui – trims mėnesiams.
NarkotikaisulaikymasAlytus
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.