Į Sinagogos gatvėje esančia parduotuvę ilgapirščiai įsibrovė laikotarpiu nuo birželio 20 d. 13.00 val. iki birželio 21 d. 23.00 val.
Vagišiai akmeniu išdaužė lango stiklą ir, patekę į prekybos vietą, iš ant prekystalio stovėjusio kasos aparato pavogta apie 600 eurų.
Turtinė žala tikslinama. Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.
