Kaip pranešė Vilniaus apskrities VPK, birželio 22 d. Vilniaus apskrities VPK gautas vyro (gim. 1994 m.) pranešimas, kad birželio 21 d. apie 8 val. Vilniuje, Gedimino pr., buvo pavogtas mobiliojo ryšio telefonas „iPhone 17Pro“. Nuostolis – 1 349 eurai.
Birželio 22 d. apie 13 val. prisijungęs prie elektroninės bankininkystės, vyras pastebėjo, kad iš jo banko sąskaitos pasisavinta 3 230 eurų bei paimtas 2 600 eurų kreditas.
Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
