Trečiadienį Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai gavo vyro pareiškimą dėl vagystės.
Pareiškėjas nurodė, kad poilsiaujant Jūros gatvėje, Palangoje, iš namelio buvo pavogta auksinė grandinėlė, kurios vertė yra apie 4 000 eurų.
Pradėtas vagystės tyrimas.
