Kaip pranešė Marijampolės policija, trečiadienio naktį, apie 2.34 val., Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) ilgalaikio sulaikymo patalpoje dėl viešosios tvarkos pažeidimo sulaikytas vyras (gim. 1996 m.), agresyviai besielgdamas, daužė kameros duris, apgadino kitą turtą.
Vyras buvo pervežtas į Kauno areštinę.
Čia ketvirtadienį 09.20 val. sulaikytasis sulaužė kameros spintelę bei apgadino tualeto duris. Nuostolis nustatinėjamas.
Susiję straipsniai
Surinkta medžiaga ikiteisminiam tyrimui dėl turto sugadinimo.



