Apie avariją aplinkkelyje, važiuojant nuo Gariūnų miesto link, policijai buvo pranešta 10 val. 01 min.
Pranešėjas nurodė, kad vilkikas „Mercedes-Benz“ be puspriekabės susidūrė su lengvuoju automobiliu „Peugeot“.
Į įvykio vietą buvo pasiųsta greitoji pagalba ir ugniagesiai gelbėtojai.
Panevėžyje užfiksavo girto vilkiko vairuotojo pasivažinėjimą: apgadino dešimtis automobilių
Jiems atvykus paaiškėjo, kad prispaustų ir sužalotų žmonių nėra.
Per avariją buvo apgadinti abu automobiliai.
Susiję straipsniai
Vilkiko vairuotojui pareigūnai alkoholio matuokliu nustatė lengvą girtumo laipsnį.
Eismo įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.



