Kaune autobusas rėžėsi į stulpą, vairuotojas išvežtas į ligoninę

2016 m. spalio 5 d. 09:24
Dėl lietaus ir slidžios gatvių dangos trečiadienį ryte Kaune pasipylė eismo nelaimės, o du rimčiausi incidentai beveik vienu metu įvyko Šiaurės prospekte.
Daugiau nuotraukų (13)
Bendrovei „Kauno autobusai“ priklausantis maršrutinis autobusas apie 9 valandą ties posūkiu užlėkė ant šaligatvio, trenkėsi į metalinį gatvės apšvietimo stulpą ir jį nulaužė.
Keleiviai nelaimės metu nenukentėjo, tačiau vairuotoją greitosios pagalbos medikai išvežė į Kauno klinikas. Liudininkai spėliojo, kad vyras sėdėdamas prie vairo galėjo prarasti sąmonę, mat dažniausiai maršrutinių autobusų vairuotojai vairuoja labai atidžiai.
Maždaug už poros šimtų metrų panaši nesėkmė ištiko automobilio „Honda Accord“ vairuotoją. Leisdamasi nuokalne moteris nesuvaldė transporto priemonės, ši išlėkė į priešpriešinio eismo juostą, užšoko ant žaliosios vejos ir šonu rėžėsi į gatvės apšvietimo stulpą.
Stulpas liko stovėti, tačiau nuo smūgio nukrito žibintas.
„Honda Accord“ eismo įvykio metu visiškai suniokotas, o moteriai prireikė medikų pagalbos.
„Šlapia gatvių danga ir nesugebėjimas pasirinkti saugaus greičio“, – nelaimių gausos priežastis komentavo kelių policijos pareigūnai.
Apie 9 valandą dėl stipraus vėjo dar viena nelaimė įvyko Milikonių gatvėje. Ant važiuojančio automobilio „Chrysler“ užvirto medis, kuris smarkiai apgadino priekinę transporto priemonės dalį. Vairuotojui prireikė medikų pagalbos, tačiau sužalojimai nėra sunkūs.
dangaLietusAutomobilis
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.