Kaip rašoma Bendrojo pagalbos centro pranešime, penktadienį apie 14 val. 52 min. gautas pranešimas apie tai, kad Kauno r., Garliavos apylinkių seniūnijoje, Ilgakiemio kaime, įvyko avarija, yra prispaustų žmonių.
Į įvykio vietą išsiųstos Kauno priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.
Vaizdai iš įvykio vietos: Kauno r. susidūrė du automobiliai, yra nukentėjusių
Informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai, Kauno policijai.
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriuje lrytas.lt sužinojo, kad ugniagesiams atvykus į avarijos vietą prispausti buvo du žmonės.
Apie 15 val. 18 min. abu nukentėjusieji jau buvo išlaisvinti iš metalo laužo krūva virtusių automobilių ir perduoti medikams.
Kauno apskrities VPK praneša, kad susidūrė automobiliai „Audi A3“, kurį vairavo vyras (gim. 1999 m.), ir „VW Passat“, kurį vairavo moteris (gimusi 1988 m.).
Būtent abu vairuotojai ir nukentėjo.
Pranešama, kad kelias Kaunas-Prienai iš abiejų pusių – nepravažiuojamas. Spūstis į abi puses driekiasi apie 4 – 5 kilometrus.
