Po susidūrimo greitkelyje ties Elektrėnais paaiškėjo, kad vienas vairuotojas – girtas

2020 m. balandžio 9 d. 19:54
Lrytas.lt
Elektrėnų policija aiškinasi greitkelyje įvykusios avarijos aplinkybes. Po susidūrimo paaiškėjo, kad vienas vairuotojas yra girtas.
Daugiau nuotraukų (1)
Incidentas ketvirtadienio pavakare įvyko greitkelyje Vilnius-Kaunas ties Elektrėnais. Važiuojant Kauno link susidūrė du automobiliai. Kaip praneša liudininkai, viena mašina peršoko atitvarus.
Vilniaus apskrities policijoje patvirtino, kad tokia avarija iš tiesų registruota. Atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad vienas vairuotojas yra girtas. 
Penktadienio rytą Vilniaus apskrities VPK pateikė daugiau šio įvykio detalių. Kaip rašoma policijos pranešime, apie 19 val. 13 min. Elektrėnų savivaldybėje, kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda 47 km, girto (2,06 prom.) vyro (gim. 1983 m.) vairuojamas automobilis „Opel Insignia“ atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiuojantį automobilį „Peugeot 406“, vairuojamą kito vyro (gim. 1997 m.). 
Policija pradėjo ikiteisminį tyrima ir aiškinasi įvykio aplinkybes.
girtas vairuotojasavarijaElektrėnai
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.