Per avariją Vilniuje nukentėjo motociklininkas

2022 m. gegužės 2 d. 17:27
Lrytas.lt
 Vienas žmogus nukentėjo pirmadienį Vilniuje susidūrus dviem lengviesiems automobiliams ir motociklui.
Daugiau nuotraukų (2)
Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, pirmadienį apie 17 val. 11 min. gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Antakalnio g. susidūrė lengvieji automobiliai „Citroen“, „Toyota“ ir motociklas.
Per susidūrimą nukentėjo motociklo vairuotojas
Informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.
Vilniaus apskrities policijoje lrytas.lt sužinojo, kad per avariją nukentėjęs motociklininkas patyrė kojos traumą, tačiau sąmonės neprarado. Jam prireikė medikų pagalbos.
Įvykis tiriamas.
susidūrimasavarijaVilnius
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.