Kraupi avarija kelyje Vilnius-Kaunas: ant stogo apvirtus „Škodai“, pasklido dūmų kamuoliai, sužeista močiutė su anūku Šeimos nariai išvežti į ligoninę

2024 m. liepos 7 d. 18:03
Papildyta
Sekmadienio pavakare greitkelyje Vilnius-Kaunas, sostinės pakraštyje įvyko avarija – nuo kelio nulėkus ir ant stogo apvirtus automobiliui „Škoda“, sužeisti du žmonės. Iš automobilio pasklido didžiuliai dūmų kamuoliai. 
Daugiau nuotraukų (5)
Vilniaus policijos budėtojai naujienų portalą lrytas.lt informavo, jog avarijos metu sužeista moteris ir vaikas, jie išvežti į ligoninę.
Portalo žiniomis, nukentėjo šeimos nariai – „Škoda“ vairavusi moteris su savo vaikaičiu. 
Kokia jų būklė, ar sužalojimai sunkūs, kol kas nekonkretizuojama.
Pranešimas apie avariją buvo gautas 17 val. 15 min. – nesuvaldyta transporto priemonė Grigiškėse, Krautuvių gatvėje, nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. 
Močiutė su anūku važiavo link Vilniaus.
Buvo iškviesti ne tik medikai, bet ir ugniagesiai, bet pastarųjų pagalbos traukiant sužeistus žmones neprireikė – Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus atstovai portalui lrytas.lt pranešė, kad, atvykus gelbėtojams, nukentėjusieji buvo jau ištraukti arba išlipo patys.
Po avarijos iš „Škodos“ buvo pasklidę dideli dūmų kamuoliai, tačiau ugnis neįsiplieskė – atvažiavus ugniagesiams gelbėtojams, gaisro požymių nebuvo.
Avarijos priežastys ir aplinkybės paaiškės ikiteisminio tyrimo metu.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.