Kaip pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, vasario 19 d. apie 15 val. 39 min. ugniagesiai buvo iškviesti į Rūko g. Buvo gautas pranešimas, kad iš lengvojo automobilio rūksta dūmai.
Atvykus ugniagesiams, galinėje automobilio „Tangjun Ouling“ dalyje nuo perkaitusios elektromobilio baterijos lydėsi apdailos medžiaga.
Ugniagesiai nuardė apdailą ir teigiamo slėgio ventiliatoriumi ataušino bateriją.
Automobilis buvo išsaugotas, tik aprūko apdailos medžiaga.
