Ukmergės r. ant kojų buvo sukeltos tarnybos – iš apvirtusio automobilio ištrauktos dvi moterys Eismas avarijos vietoje buvo apsunkintas

2025 m. kovo 10 d. 14:16
Lrytas.lt
Papildyta
Visos Ukmergės operatyvinės tarnybos buvo sukeltos ant kojų pirmadienį gavus pranešimą apie apvirtusį automobilį. Pranešama, kad po avarijos automobilyje liko dvi prispaustos moterys.
Daugiau nuotraukų (2)
Pranešimas apie avariją kelyje A6 (Ukmergė – Jonava)  kovo 10 d. gautas apie 14 val. 02 min. Buvo pranešta, kad ties Paberžės kaimu (Deltuvos seniūnija) nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė automobilis.
Pasak pranešimo, po avarijos automobilyje liko dvi prispaustos moterys.
Gavus šį pranešimą ant kojų sukeltos visos Ukmergės rajono operatyvinės tarnybos – į įvykio vietą nuskubėjo ugniagesiai, greitosios pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.
Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente Lrytas sužinojo, kad vieną moterį iš apvirtusio automobilio dar iki atvykstant ugniagesiams sugebėjo ištraukti pro šalį važiavę ir į pagalbą suskubę kiti vairuotojai.
Atvykę ugniagesiai iš automobilio ištraukė ir antrą moterį.
Viena moteris, pasak liudininkų, galėjo paeiti. Kitą ugniagesiai paguldę ant gelbėjimo lentos perdavė greitosios pagalbos medikams. Šie abi nukentėjusias išvežė į ligoninę.
Į avarijos vietą atvyko mažiausiai trys policijos ekipažai. Vienas iš karto ėmėsi reguliuoti eismą, kuris dėl avarijos buvo apsunkintas.
Įvykis tiriamas.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.