Penktadienį Utenos apskrities VPK pranešė, kad balandžio 9 d., iš namų Anykščiuose išėjo 2010 m. gimusi nepilnametė ir dingo.
Policija paviešino dingusios mergaitės nuotrauką, jos požymius ir paprašė nepilnametę pastebėjusius skambinti pagalbos numeriu 112.
Praėjus kelioms valandos policija informavo, kad nepilnametė surasta: „Policijos pareigūnai merginą surado“.
