Kaip pranešė Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdyba, birželio 23 d. apie 17 val. 06 min. Marijampolės ugniagesiai buvo iškviesti į Vytenio g. Buvo gautas namo bendrijos pirmininko pranešimas, kad gyventojai skundžiasi dėl iš buto sklindančio blogo kvapo, buto durų niekas neatidaro.
Atvykę ugniagesiai autokopėčiomis pasikėlė iki penkto aukšto ir į butą pateko pro atvirą balkono langą. Bute rasta moteris be gyvybės ženklų.
Įvykis tiriamas.
