Savivaldybė žada nustatyti Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro įkainius už papildomas pamokas

Kauno miesto savivaldybė žada nustatyti Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro įkainius asmenims, įgijusiems vidurinį išsilavinimą ir pageidaujantiems geriau pasirengti tolesniam mokymuisi.

Savivaldybė žada nustatyti Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro įkainius už papildomas pamokas.<br>V.Skaraičio nuotr.
Savivaldybė žada nustatyti Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro įkainius už papildomas pamokas.<br>V.Skaraičio nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Jul 15, 2021, 3:59 PM, atnaujinta Jul 16, 2021, 12:08 AM

Pagal Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus parengtą projektą, lietuvių kalbos ir literatūros pamokos (21 valanda), priklausomai nuo to, ar jas ves mokytojas, ar aukštesnė kategorijos pedagogas – ekspertas, vienam mokiniui kainuos nuo 168,63 iki 211,47 eur. Tiek pat mokėti mokiniui teks ir už 21 val. truksiantį matematikos mokymą. Pigiausiai, kaip nurodoma miesto Tarybai pateiktuose dokumentuose, atsieis 5 val. meno ir technologijų mokymas, – 40,15 – 50,35 eur., kiek brangiau – 8 val informacinių technologijų mokymo kursas, – 64,24 – 80,56 eur. vienam mokiniui.

Socialinių mokslų (istorijos, geografijos) 10 val. trukmės mokymas kainuos 80,30 – 100,70 euro, tiek pat įvertintos ir 10 val. gamtos mokslų (biologijos, chemijos) pamokos. Įkainiai apskaičiuojami atsižvelgiant į pedagogo turimą kvalifikacinę kategoriją: mokytojas, vyresnysis mokytojas, mokytojas metodininkas ar mokytojas ekspertas. Korepetitoriams (mokytojams) už pakartotinį asmenų mokymą bus mokamas atlyginimas.

Mokestis už mokytojų darbą, pasak Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjos Onos Gucevičienės, apskaičiuojamas pagal Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo nustatytą tvarką.

Miesto tarybai priėmus sprendimą, bus užtikrintas Švietimo įstatymo nuostatų įgyvendinimas bei sudarytos galimybės asmenims, įgijusiems pagrindinį ar vidurinį išsilavinimą ir pageidaujantiems geriau pasirengti toliau mokytis pageidaujamų bendrojo ugdymo dalykų. Tuo pačiu jie galės pasitikrinti savo mokymosi pasiekimus švietimo, mokslo ir sporto ministro nustatyta tvarka.

Spauskite mygtuką „VISI KOMENTARAI“ ir reikškite savo nuomonę.

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2022 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.