VASAROK SU

žiniomis ir žvaigždėmis

Vasarą prenumeruok Lrytas
PREMIUM vos už 12,99 Eur metams
ir gauk bilietą į pasirinktą koncertą
Taujėnų dvare dovanų

Buvęs Vokietijos kancleris dėl kaitros paguldytas į ligoninę

2015 m. rugpjūčio 8 d. 14:45
BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Buvęs

Daugiau nuotraukų (1)
Šv.Jurgio klinikos šiauriniame Hamburgo uostamiestyje atstovas patvirtino, kad buvęs kancleris socialdemokratas buvo hospitalizuotas penktadienį, bet nepateikė daugiau detalių apie jo būklę.
Vokietijos žiniasklaida, įskaitant dienraščius „Bild“ ir „Hamburger Abendblatt“, nurodė, kad H.Schmidtui pasireiškė didelio skysčių netekimo simptomai, nes jis tikriausiai gėrė per mažai vandens, Vokietiją šiuo metu apėmus karščių bangai.
„Laimei, (jo būklė) nėra sunki“, – tos klinikos gydytojas Karlas-Heinzas Kuckas (Karlas Heincas Kukas) sakė „Bild“.
H.Schmidtas, vadovavęs Vokietijos vyriausybei 1974–1982 metais, tikriausiai bus išrašytas iš ligoninės ne vėliau negu pirmadienį.
Politikos veteranas yra prisiekęs rūkalius, taip ir neatsisakęs šio įpročio.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.