Vokietija į arabų kalbą išvertė dalį Konstitucijos

2015 m. spalio 1 d. 08:21
ELTA ir lrytas.lt inf.

Vokietija į arabų kalbą išvertė

Daugiau nuotraukų (1)
Vokietijos vicekancleris ir centro kairiosios Socialdemokratų partijos lyderis Sigmaras Gabrielis sakė dienraščiui „Bild“, kad pabėgėliai Vokietijoje yra laukiami, tačiau jie privalo stengtis pritapti šalyje.
„Žmonės, kurie čia atvyksta, privalo ne tik mokytis vokiečių kalbos, bet ir gyvenimo kartu žaidimo taisyklių, – leidiniui sakė S.Gabrielis. – Esu įsitikinęs, kad 20 pirmųjų mūsų Konstitucijos straipsnių formuoja mūsų kultūrą“.
Vicekancleris pridūrė, kad šalis padarė 10 tūkst. Konstitucijos kopijų, kurios bus išdalytos pabėgėlių registracijos centruose. Jo teigimu, pabėgėliai privalo priimti principus, tokius kaip bažnyčios atskyrimą nuo valstybės, lygias moterų ir vyrų teises, teisę į kitą orientaciją ir saviraiškos laisvę.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.