Pjongčango žiemos olimpiadoje – ypatingas susitikimas

2018 m. vasario 8 d. 12:40
Pietų Korėjos prezidentas Moon Jae-inas šeštadienį susitiks su atvykstančiu nominaliu Šiaurės Korėjos valstybės vadovu ir lyderio Kim Jong-uno seserimi, ketvirtadienį paskelbė Seulo Mėlynieji rūmai.
Daugiau nuotraukų (1)
Moon Jae-inas papietaus su aukšto rango delegacija, kurią Pchenjanas į žiemos olimpiadą atsiunčia abiem Korėjoms dėl šios sporto šventės bandant atkurti draugiškus santykius, žurnalistams sakė prezidentūros atstovas.
Šiaurės Korėjos aukšto rango delegacijai olimpiadoje vadovauja nominalus šalies vadovas Kim Yong-namas – aukščiausio rango pareigūnas, kada nors apsilankęs Pietų Korėjoje. Delegacijoje taip pat yra lyderio Kim Jong-uno jaunesnė sesuo Kim Yo-jong – vis didesnę galią ir įtaką įgyjanti figūra.
„Prezidentas Moon vasario 10 dieną priims Šiaurės Korėjos delegaciją ir papietaus su ja“, – sakė prezidentūros atstovas, kuris nenurodė, kur įvyks pietūs.
Pietų Korėjos naujienų agentūra „Yonhap“ pranešė, kad Kim Yo-jong tikriausiai perduos Moon Jae-inui asmeninę žinutę nuo savo brolio.
Šiaurės Korėjos delegacijos vizitas yra diplomatinis olimpiados išprovokuoto Korėjų draugiškų santykių atkūrimo akcentas.
Delegacija penktadienį atskris lėktuvu, kuris nutūps Inčono oro uoste netoli Seulo, pranešė Pietų Korėjos Susivienijimo ministerija.
Šiaurės Korėjos delegacija penktadienį turi dalyvauti olimpiados atidarymo ceremonijoje, kaip ir JAV viceprezidentas Mike'as Pence'as.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.