Rio de Žaneire dviejų pastatų griūties aukų skaičius išaugo iki 10 

2019 m. balandžio 15 d. 18:28
Dviejų gyvenamųjų pastatų griūties Rio de Žaneire aukų skaičius išaugo iki 10, dar 14 žmonių laikomi dingusiais, pirmadienį pranešė Brazilijos pareigūnai. 
Daugiau nuotraukų (1)
Neturtingame Muzemos rajone penktadienio rytą sugriuvus dviems greta stovėjusiems pastatams dar 10 žmonių buvo sužeista. Nelaimė įvyko ryte, kai daugelis gyventojų dar miegojo arba valgė pusryčius.
Gelbėtojai ir kinologai su šunimis dirba visą parą, tikėdamiesi rasti daugiau išgyvenusių žmonių.
Minėti pastatai sugriuvo po tris dienas trukusių stiprių liūčių, sukėlusių sumaištį visame mieste.
Gelbėtojų darbus apsunkino tai, kad vanduo išplovė dalį kelio, vedančio į uolos papėdėje įsikūrusį rajoną.
Daugelis gyvenamųjų daugiaaukščių Muzemos pastatų yra pastatyti iš pigių medžiagų, neturint miesto valdžios leidimo.
Kaip ir daugelį neturtingų rajonų į vakarus nuo Rio de Žaneiro, Muzemą valdo ginkluoti būriai, lojalūs nusikaltėlių gaujoms, pardavinėjančioms teises į žemę ir kontroliuoja galimybes naudotis tokiomis miesto paslaugomis kaip vanduo ir elektra.
Miesto valdžia pažadėjo nugriauti dalį Muzemoje esančių pastatų, kad būtų išvengta naujų panašių incidentų.
Tačiau vietos gyventojai skundžiasi, kad Muzema ir aplinkiniai rajonai jau seniai nesulaukia jokio Rio de Žaneiro pareigūnų dėmesio.
Pasak jo, vos vieni nelegaliai pastatyti namai būna nugriauti, jų vietoje išauga kiti.
Rio de Žaneiras^Instantpastatai
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.