Japonijoje per „rekordinį“ reidą suimti septyni įtariami prekeiviai narkotikais iš Kinijos

2019 m. birželio 5 d. 17:43
Per veikiausiai didžiausią reidą prieš prekeivius narkotikais Japonijos istorijoje buvo suimti septyni Kinijos piliečiai, trečiadienį paskelbė Tokijo policija.
Daugiau nuotraukų (1)
24–40 metų amžiaus vyrai pirmadienį ir antradienį buvo areštuoti viename paplūdimyje Japonijos centrinėje dalyje „turėdami didelį kiekį“ narkotikų, naujienų agentūrai AFP pranešė viena Tokijo policijos atstovė.
Ji atsisakė patikslinti, kiek ir kokių buvo konfiskuota medžiagų, tačiau vietos žiniasklaida pavadino jas „stimuliantais“.
Visuomeninio transliuotojo NHK žiniomis, policija aptiko apie toną narkotikų, kurių vertė juodojoje rinkoje siektų 60 mlrd. jenų (493 mln. eurų).
Tuo metu naujienų agentūra „Kyodo“ informavo, jog per reidą buvo konfiskuotas rekordinis narkotikų kiekis – tik nereikšmingai mažesnis nei tas, kuris buvo konfiskuotas per praėjusius metus visoje šalyje.
Dalis įtariamųjų buvo pagauti, kai krovė narkotikus iš laivo, nurodė „Kyodo“ ir pridūrė, kad vyrai neigia padarę kokių nors nusikaltimų.
Pranešama, kad policija įtaria, jog prie prekybos šiais narkotikais galėjo prisidėti tam tikras didelis tarptautinis kontrabandininkų tinklas. Pasak „Kyodo“, vietos gyventojai jau kelerius metus pranešdavo apie pastebėtus įtartinus laivus.
Japonija^InstantNarkotikai
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.