Per Izraelio surengtą oro ataką žuvo palestinietis

2019 m. lapkričio 2 d. 12:19
Izraeliui kariams Gazos Ruože surengus oro ataką, žuvo vienas palestinietis, dar du Palestinos gyventojai sužeisti, šeštadienį paskelbė Gazos sveikatos ministerija.
Daugiau nuotraukų (1)
Anot pranešimo, visi trys buvo civiliai gyventojai. Izraelio kariuomenė paaiškino, kad taikėsi į „Hamas“ grupuotei priklausančius objektus.
Izraelis ataką surengė po to, kai palestiniečiai penktadienį iš Gazos teritorijos paleido raketas į Izraelį. Viena iš raketų pataikė į pastatą, esantį žydų valstybės pietiniame Sderoto mieste. Pasak pareigūnų, niekas nenukentėjo.
Izraelio kariai teigia per atsakomąjį smūgį taikęsi į ginklų gamybos objektą ir laivyno bazę.
„Izraelio armija už visus Gazos Ruože vykstančius incidentus ir jų pasekmes atsakinga laiko „Hamas“ grupuotę“, – teigiama kariuomenės išplatintame pareiškime.
Nei viena Gazos Ruože veikiančių kovotojų grupuočių neprisipažino žydų pusėn paleidusi raketas.
Gazos Ruožas^InstantIzraelis
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.