Maskvos ligoninėje kilus gaisrui, žuvo vienas žmogus

2020 m. gegužės 10 d. 10:10
Vienoje šiaurės Maskvos ligoninėje, kurioje gydoma daug koronaviruso pacientų, kilus gaisrui žuvo vienas žmogus ir buvo vykdoma priverstinė evakuacija, šeštadienį pranešė pagalbos tarnybų pareigūnai.
Daugiau nuotraukų (1)
Spasokukotsky 50-ojoje ligoninėje, penktadienio duomenimis, yra gydoma beveik 700 koronavirusu užsikrėtusių pacientų.
Nėra aišku, kokiomis aplinkybėmis kilo gaisras ir ar buvo paveiktas ligoninės sparnas, kuriame gydomi virusu užsikrėtę pacientai.
Maskvos pagalbos tarnybos pranešime teigė, kad gaisro metu vienas žmogus žuvo, o dar 200 teko evakuoti.
„Gaisras prasidėjo vienoje pirmojo aukšto patalpų“, – teigiama pranešime. Gaisras buvo greitai užgesintas, sakė tarnybos.
Keletas naujienų portalų skelbė, kad gaisras paveikė intensyvios priežiūros skyrių. Naujienų agentūrai AFP susisiekus su pagalbos tarnybomis, jos to nepatvirtino, o ligoninė atsisakė komentuoti.
MaskvaGaisrasžuvusieji
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.