Latvijos URM paragino šalies piliečius artimiausiu metu išvykti iš Ukrainos

2022 m. vasario 11 d. 21:19
Penktadienį Latvijos užsienio reikalų ministerija paragino savo piliečius, esančius Ukrainos teritorijoje, artimiausiu metu palikti šią šalį.
Daugiau nuotraukų (1)
„Atsižvelgdama į didelę grėsmę saugumui, kurią prie Ukrainos sienų kelia Rusija, ir realų pavojų, kad situacija pablogės, URM ragina Latvijos piliečius artimiausiu metu palikti Ukrainą. Išvykstantiesiems mes rekomenduojame naudotis visomis prieinamomis saugiomis transporto rūšimis – aviacijos reisais arba antžeminiais maršrutais, einančiais per ES ar NATO šalis“, – sakoma Latvijos URM pareiškime.
Anksčiau analogiškais raginimais į savo šalių piliečius kreipėsi JAV ir daugelio kitų šalių vyriausybės.
Pastaruoju metu Rusija prie Ukrainos sienos sutelkė dešimtis tūkstančių kareivių, o tai verčia nerimauti, kad Europoje gali prasidėti didelis ginkluotas konfliktas.
Latvija^InstantUkraina
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.