Rusija atmeta Moldovos kaltinimus planuojant destabilizuoti šalį

2023 m. vasario 14 d. 11:59
Rusija antradienį atmetė Moldovos mestus kaltinimus planuojant destabilizuoti šalį, praneša CNN.
Daugiau nuotraukų (1)
Remiantis Užsienio reikalų ministerijos Maskvoje atstovės Marijos Zacharovos pranešimu, tokie kaltinimai esą yra „visiškai nepagrįsti“.
„Ryžtingai atmetame tvirtinimus apie menamą Rusijos siekį paveikti padėtį Moldovos Respublikoje“, – „Telegram“ paskelbtame pranešime tikino M. Zacharova.
Kaip jau skelbta, Moldovos prezidentė Maia Sandu pirmadienį apkaltino Rusiją planuojant pasitelkti patyrusius diversantus ir destabilizuoti jos šalį. Valstybės vadovė tai pareiškė po to, kai atitinkama informacija su Moldovos žinybomis pasidalino Ukrainos žvalgyba.
M. Sandu kalbėjo apie ardomuosius veiksmus, tačiau pažymėjo, kad tokie planai „nėra naujiena“. Ji pabrėžė, kad Moldovos saugumo institucijos imasi reikiamų priemonių.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.