V. Putinas pareiškė, kad netolimoje ateityje susitiks su Kinijos vadovu Xi Jinpingu

2023 m. rugsėjo 1 d. 19:03
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad netolimoje ateityje susitiks su Kinijos vadovu Xi Jinpingu. „Gana greitai bus renginių ir bus susitikimas su Kinijos Liaudies Respublikos prezidentu“, – sakė V. Putinas penktadienį susitikime su vaikais ir jaunimu naujųjų mokslo metų proga.
Daugiau nuotraukų (1)
Tikslios susitikimo su Xi Jinpingu datos ir kitų detalių V. Putinas nenurodė. Prieš kelias savaites Kremlius paskelbė, kad V. Putinas spalį keliaus į Kiniją, kai ten vyks Šilko kelio viršūnių susitikimas.
Dėl prieš pusantrų metų pradėtos invazijos į Ukrainą Rusija yra vis labiau izoliuojama. Vizitas į svarbią šalį partnerę Kiniją būtų pirmoji V. Putino kelionė į užsienį nuo tada, kai Tarptautinis Baudžiamasis Teismas (TBT) praėjusį kovą dėl spėjamų karo nusikaltimų Ukrainoje išdavė jo arešto orderį.
Vladimiras PutinasXi JinpingasRusija
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.